USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche San Carlos de Bariloche Cabaña Tierra de Gigantes Los Coihues Bariloche San Carlos de Bariloche Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche

ex. Cabaña "tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche

Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

45

Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche

 Wifi

Wi-Fi

 Privát strand

Strand hozzáférés

 Sporttevékenységek

Horgászat

Kerékpározás

Túrázás

 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


A csupán 350 méter távolságra található Museo del Lago Gutierrez közelsége mellett, az 1 hálószobás Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche a környéken biciklizés lehetőségét kínálja. A 2 fürdőszobás villa 4 vendég számára alkalmas, és biciklit és gépkocsikat kínál bérlésre.

A Centro sífelvonó nagyjából egy 10 perces autóútra, míg a Gutiérrez-tó hozzávetőlegesen 1 km-re van a San Carlos de Bariloche városi faháztól.

A fürdőszobai felszerelések bidét és zuhanyzót is magukba foglalnak. Hajszárítót és törölközőket is kínálnak.

A Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche teakonyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában kávé/tea készítő, hűtő és sütő is elérhető. A vendégek a Die Brucke Bodega de Cerveza Artesanal étteremben vacsorázhatnak, amely körülbelül 200 méterre található. A legközelebbi buszmegálló a Ruta 82 - Acceso Los Coihues, területétől nem messze a San Carlos de Bariloche városi ingatlantól.

  • Helyi látnivalók
  • Princesa 1 Ski Lift
    2561 km
  • Aerosilla Cerro Bellavista
    2444 km
  • Cuasiparroquia Virgen de Lujan
    578 km
  • Cascada de Los Duendes
    2299 km
  • Isla Centinela
    497 km
  • a Gutiérrez-tó
    1343 km
  • Museo del Lago Gutierrez
    48 km
  • Cable Carril
    2435 km
  • Cerro Catedral-hegyi síterep
    1969 km
  • Repülőterek
  • Bariloche (BRC-Teniente Luis Candelaria nemzetkozi repuloter)
    29 km
  • Vasútállomások
  • Vasútállomás
    13 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Étkezés és italfogyasztás

  • Elektromos vízforraló
  • Konyhaedények
  • Kültéri étkezősarok
  • Piknik terület/Kempingasztalok

Tevékenységek és relaxáció

  • Strand hozzáférés
  • Napozóterasz
  • Kert
  • Szabadidős/TV szoba
  • Túrázás
  • Kerékpározás
  • Horgászat

Szolgáltatások

  • Autókölcsönző
  • Idegenvezetés/Jegyiroda

Szoba felszereltsége

  • Fűtés
  • Ülősarok
  • Belső udvar
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • LCD TV
  • Táblajátékok

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 15:00-23:00 között
Kijelentkezés: 10:00-11:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban.
  • Hol van a Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche?

    A Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche San Carlos de Bariloche Lago Gutierrez körzetében található, közvetlenül a Museo del Lago Gutierrez mellett.
  • Hány vendéget tud fogadni a faház?

    A faház kapacitása 4 főig terjed.
  • A villa konyhával berendezett?

    A villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha.
  • Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche vendégei vagyunk?

    San Carlos de Bariloche nevezetességei közé tartozik a Galería del Sol és a Centro sífelvonó, amelyek 6 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche területétől. Ezenkívül a Gutiérrez-tó (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Cabana "Tierra De Gigantes" Los Coihues Bariloche, Argentína

Lago Puelo 137, San Carlos de Bariloche, Argentína

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © barilochetophotels.com

All rights reserved